- PRAKTICKÉ INFORMACE -

Všechny naše on-line rezervační systémy jsou propojené a reflektují aktuální dostupnost volných pokojů. Jestliže Váš termín není volný, můžete nás zkusit kontaktovat na info@monasterygarden.cz a rádi Vás přidáme na čekací listinu.
Snídaně servírujeme každý den od 8 do 11:00 formou a-la-carte. Snídaně nabízíme exklizivně pro hosty Monastery Garden. Bohužel nejsme schopni poskytovat tuto službu mimo náš hotel.
Pakliže se nejedná o vyjímečnou promo akci, snídaně zpravidla nejsou v ceně našeho ubytování. Můžete mrknout na jidelní lístek na těchto stránkách v sekci Snídaně.
Případně umíme nabídnout snídani za jednotnou cenu 290 Kč, pakliže budete preferovat objednání dopředu a zahrnutí do ceny ubytování. Dejte nám vědět na info@monasterygarden.cz.
Standardní check-in máme po 15h v den příjezdu, ale rozhodně není problém přijet dříve a nechat u nás Vaše zavazadla.
Check-out máme do 11h, ale opět rádi u nás uschváme Vaše věci i déle do odpoledne, pakliže se stále nemůžete Krumlova nabažit!
Dřívější check-in/pozdní check-out nejsme schopni garantovat, ale dle situace na místě se Vám budeme snažit maximálně vyjít vstříc.
Děti nejsou u nás žádný problém. Do všech pokojů jsme schopni umístit dětskou postýlku (do 2let), děti do 10let, kteří nepotřebují extra postel mají samozřejmě pobyt zdarma.
Do Signature Suites jsme schopni umístit přistýlky (á 500 Kč), popřípadě jsme schopni propojit dva menší pokoje dohromady a vytvořit tak 2 pokojové apartmá.
Parkování pro hotelové hosty je zajištěno v blízkém Pivovaru Eggenberg, Pivovarská 27, Český Krumlov - cca 250m od nás. Pakliže nemáte příliš zavazadel, můžete jet přímo sem a na bráně jim říci, že jedete k nám do Monastery Garden. Standardní cena parkování je 210 Kč/noc, kterou Vám přidáme na Váš účet.
V případě, že máte více zavazadel, můžete zajet přímo k hotelu. Pouze vzhledem k tomu, že se nacházíme v pěší zóně, existují určitá omezení. Předně do pěší zóny není možný vjezd mezi 10:30 - 15h a dále vjezd je zpoplatněn městem ve výši 100Kč. Platí dohromady pro vjezd v den nájezdu i odjezdu.
Povolení vyřídíme u nás na recepci.
Dress code nemáme. To je na Vás. Naše snídaňové bistro je komunitní a neformální.
Bohužel už nejsme schopni povolovat u nás v Monastery Garden přenocování i pro pejsky. To samozřejmě neplatí pro prostory bistra, pouze je, prosím, nevenčete u nás na dvorku.
Dárkové poukazy zatím ještě nedokážeme poskytnout, ale je to rozhodně něco na čem budeme pracovat.
Veškeré kontakty viz níže na této stránce. Ne vždy se nám podaří doběhnou naši pevnou linku, ale pokusíme se zavolat zpět. Popřípadě nás, prosím, kontakujte naši emailové adrese: info@monasterygarden.cz nebo na 771 161 444
 

- JAK SE K NÁM DOSTANETE -

Nacházíme se na ideální poloze - na Latránu v Klášterní ulici č. 49, 30m od hlavní brány do krumlovského zámku a hned vedle brány do klášterní zahrady.

Po příjezdu do Českého Krumlova následujte ukazatele navádějcí na parkoviště P2. Po přejezdu dřevěného mostu se buďto vydáte rovnou zaparkovat - viz sekce Parkování výše na této stránce - do Pivovaru Eggenberg (brána v zatáčce vlevo po směru jízdy) nebo budete pokračovat Pivovarskou ulicí a za poštou odbočíte do leva do pěší zóny a pojedete se zavazadly přímo k hotelu. (opět viz sekce Parkování)
Většina autobusů zastavuje na 2 místech: Krumlov Špičák a Autobusové Nádraží. Ze Špičáku je to k nám cca 5min pěšky, z Autobusového nádraží doporučujeme vzít taxi. Např Green Taxi: +420 380 712 712
Vlaková stanice Krumlov je dále od centra (cca 2km). Opět doporučujeme vzít taxi. Pakliže nebude žádné u nádraží, můžete volat např. Green Taxi: +420 380 712 712
 

- KONTAKTUJE NÁS -

Kontaktujte nás na níže uvedených kontaktech. Jsme Vám k dispozici a rádi pomůžeme.
Ne vždy se nám podaří doběhnout náš telefon, ale pokusíme se Vám zavolat zpět nebo nás kontaktujte na  info@monasterygarden.cz
.

 
 
Adresa:
Monastery Garden
Klášterní 49,
381 01 Český Krumlov  

E-mail: info@monasterygarden.cz
Pevná linka: +420 383 332 927
Mobil: +420 771 161 444
 
 
 
 
 
Fakturační údaje:
Monastery Garden, s.r.o., Jungmannova 36/31, 11000 Praha
IČO: 05448247, DIČ: CZ05448247
společnost zapsána Městským soudem v Praze, sp. značka C 263784/MSPH